Zamówienia telefoniczne: 87 428 20 66

 

 Zamówienia on-line w serwisie pyszne.pl
 

Apartamenty GUZ Giżycko

Żegluga Mazurska - rejsy statkiem po Mazurach

Witamy Państwa bardzo serdecznie i zapraszamy do mazurskiej przygody kulinarnej w Restauracji „Przystań". Nasz lokal to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Giżycku, położony w samym centrum miasta w budynku GUZ.

Atutem restauracji jest nie tylko lokalizacja, ale przede wszystkim nasza oferta kulinarna. Tylko u nas spróbujecie tradycyjnych dań kuchni regionalnej. Codziennie świeża ryba, soczyste mięsa z grilla, a także oryginalna włoska pizza. W naszej karcie znajdziecie także różnorodne makarony i pachnące ziołami sałaty. Nie zapomnieliśmy także o smakoszach tradycyjnie lepionych pierogów i placków ziemniaczanych w kilku odsłonach.

Posiadamy także menu dla najmłodszych gości i proponujemy kartę dziecięcą z pysznymi daniami. W odróżnieniu od innych lokali u Nas można zjeść ze swoimi pupilami.

A w ciepłe wieczory, zapraszamy na orzeźwiające koktajle ze świeżymi owocami i muzykę na żywo. Sprawimy, że czas spędzony w naszym lokalu, dostarczy niezapomnianych wrażeń z pobytu na Mazurach i że znów do nas wrócicie...

 

Personel Restauracji „Przystań"